WYROBY HUTNICZE

MATERIAŁY BUDOWLANE

ROZŁADUNEK

Zakupiony przez klienta towar dostarczamy pod wskazany przez niego adres. Po przywiezieniu istnieje możliwość rozładunku HDS

TRANSPORT

Oferujemy Państwu usługi transportowe w zakresie dowozu żwiru, piasku oraz innych kruszyw budowlanych na terenie Jaworzna i okolic. Posiadamy samochody przystosowane do przewozu elementów stalowych o długości 6-12 metrów bieżących.

ZAKUPY NA TELEFON

Zadzwoń do nas i zamów produkty, których potrzebujesz bez potrzeby odwiedzenia naszego sklepu w trakcie prowadzonych prac, a my dostarczymy je w dogodnym terminie.

Firma PUH PROMEN Sp.j istnieje na rynku jaworznickim od 1994 roku. Początkowo jako spółka cywilna, obecnie przekształcona została w spółkę jawną.

Naszym założeniem był handel hurtowy i detaliczny wyrobami hutniczymi, jednak duży popyt na materiały budowlane spowodował rozszerzenie oferty handlowej. W aktualnej ofercie znalazły się zarówno materiały do budowy i ociepleń ścian, systemy rynnowe, kanalizacyjne oraz materiały do suchej zabudowy, chemii budowlanej czy też pełna gama kruszyw budowlanych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów świadczymy kompleksowe usługi w zakresie cięcia na wymiar zakupionych wyrobów hutniczych oraz usługi transportowe.

Życzymy Państwu i sobie owocnej współpracy.

WYROBY HUTNICZE

MATERIAŁY BUDOWLANE

KONTAKT

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek 7:00 – 16:00
Sobota 7:00-13:00