PUH PROMEN Sp.j Profesjonalny Warsztat Samochodowy

W 2007 roku PUH PROMEN Sp.j. firma z długoletnim i bogatym doświadczeniem postanowiła rozszerzyć swoją działalność chcąc spróbować czegoś nowego aczkolwiek zupełnie odmiennego od sprzedaży wyrobów hutniczych i materiałów budowlanych.

W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem samochodowym w Polsce pragniemy zaspokoić potrzeby naszych odbiorców. Z tą myślą poszliśmy dalej, dlatego też powstał AutoSerwis w Jaworznie.

Świadczymy usługi z zakresu diagnostyki i mechaniki pojazdowej, dokonujemy napraw układów hamulcowych, zawieszenia i silników. W naszym serwisie można również przeprowadzić kompleksowy przegląd klimatyzacji czy wymienić lub kupić nowe ogumienie do swojego pojazdu.

Dodatkowym naszym atutem z pewnością jest fakt iż pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości renomowanych firm takich jak Valeo, Snap-On, Hunter, Canvik, Cemb itp., a nasi odpowiednio wykwalifikowani pracownicy z pewnością nie zawiodą Państwa zaufania.

Jeśli mają Państwo jakieś wątpliwości zapraszamy do przetestowania naszych umiejętności.

autoserwis jaworzno, mechanik samochodowy jaworzno, klimatyzacja jaworzno, zbieżność jaworzno, geometria jaworzno, warsztat samochodowy jaworzno, diagnostyka komputerowa jaworzno